Sıkça Sorulan Sorular

Ticari bir proje üzerinde çalışmaya başladığınızda, ticari bir lisans almanız gerekir.

Artırılmış gerçeklik kullanmaya nerden başlarım?

İlk adım olarak ürünlerinizin 3 boyutlu modellerinin bulunduğundan emin olun. 3 boyutlu modelleriniz yoksa öncelikle ürünlerinizi modellememiz gerekir. Bunun için hesabınızı oluşturduktan sonra bize ulaşabilirsiniz.

Ürünlerimin 3 boyutlu modelleri var. Sonra?

Tanıtım paketimizi denemek isterseniz, hemen kayıt olarak ürünlerinizi yüklemeye başlayabilirsiniz. Tanıtım paketimizde sizin için oluşturulan uygulama dosyasını yalnızca Android cihazlarınızda çalıştırabileceğinizi lütfen unutmayın.

Tanıtım paketimi yükseltmek istiyorum.

Ücretli paketlerimize geçmek istediğinizde, panelinizden yükseltebilirsiniz. Yükseltme isteğiniz bize ulaştığı anda size geri dönüş yaparız. Mobil uygulama ve WebAR aracımızı sizin için özelleştirmek üzere sonraki adımlarımızı planlarız.

Paketimi yükselttikten sonraki adımlar nedir?

Ürünlerinizin 3 boyutlu modellerinin, MobilAR ve WebAR ile stabil ve performanslı çalışması için hızlıca düzenlemeye başlarız. Eş zamanlı olarak size özel arayüzlerinizi oluşturarak, mobil uygulamanızı ve WebAR aracınızı hazırlarız.

WebAR aracını web sitemize entegre edebilir miyiz?

Evet. Halihazırda web siteniz bulunuyorsa, mobil cihazlarından sitenize giren müşterileriniz için, uygulama indirmeden, ürünlerinizi 3 boyutlu ve gerçek ölçülerinde deneyimleyebilecekleri webAR aracını entegre edebiliriz. Web siteniz bulunmuyorsa, sizin için tasarlayabiliriz.

Yapay zekayı nasıl kullanıyorsunuz?

Görüntü işleme ve derin öğrenme ile yapay sinir ağları algoritmaları yardımıyla nokta bulutu yöntemi kullanılarak uygulamanızdaki her hareketi anonim olarak takip ediyoruz. Bu sayede her müşteriniz için benzersiz arayüz sunabiliyoruz. Doğru ürün ile doğru müşteriyi buluşturuyoruz.

Hizmetleriniz aylık mı ücretlendiriliyor?

Evet. İşinizi geliştirmek için her gün çalışırız. Mobil uygulamanızı ve webAR aracınızı hazırladıktan sonra entegrasyon süreci dahil, sonrasında bakım, güncelleme ve raporlamalar ile her adımda yanınızda oluruz.

Hizmetlerinizden nasıl faydalanmaya başlarım?

Ücretsiz olarak hemen hesap oluşturabilir, tanıtım paketimiz ile hizmetlerimizi ücretsiz deneyimleyebilirsiniz. Memnun kalırsanız, işinizi geliştirmek için her zaman yanınızdayız.

Tanıtım paketine neler dahil?

Tanıtım paketi ile hizmetlerimizi tamamen ücretsiz deneyin. Klasik bir arayüz ile e-ticaret özelliği bulunmadan, sınırlı sayıda ürün ekleyerek ürünleri 3 boyutlu ve gerçek ölçülerinde interaktif olarak görebilmeniz için tasarlanmıştır.

Tanıtım paketini nasıl edinebilirim?

Hesabınızı oluşturduktan sonra tanıtım paketiniz otomatik olarak tanımlanır. Panelinizden ürünlerinizin 3 boyutlu .obj veya .fbx dosyasını ve materyalini yüklemeniz yeterli. Sonrasında sizin için oluşturulan uygulama dosyasını indirebilir, mobil cihazlarınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Profesyonel pakete neler dahil?

Firmanıza özel arayüz ve e-ticaret özelliği ile 150 ürün ve varyasyonlarını içerir. Uygulamanızı hazırladıktan sonra bakım ve güncellemelerinizi düzenli olarak yaparak, işinizi daha ileriye götürmeniz için her adımda yanınızda oluruz.

Profesyonel paketi nasıl edinebilirim?

Hesabınızı oluşturduktan sonra, panelinizden tanıtım paketinizi yükseltebilirsiniz. Hemen ardından sizinle iletişime geçeriz. Markanıza özel mobil uygulamanızı hazırlamak için bir sonraki adımları birlikte planlar ve hayata geçiririz.

Enterprise paketine neler dahil?

Profesyonel paket özelliklerine ek olarak sınırsız ürün ve varyasyon ekleyebilmenize olanak verir. Yapay zeka ile müşterilerinizin ihtiyaçlarını onların uygulamadaki davranışları ile öğrenerek, doğru ürünü doğru müşterinize önerir, detaylı raporlar.

Enterprise paketini nasıl edinebilirim?

Hesabınızı oluşturduktan sonra, panelinizden mevcut paketinizi yükseltebilirsiniz. Hemen ardından sizinle iletişime geçeriz. Markanız için MobilAR ve WebAR araçlarımızı hazırlamak üzere bir sonraki adımları birlikte planlar ve hayata geçiririz.

Paketlerin aylık ücretine neler dahil?

Artırılmış gerçeklik dünyasının en ileri teknolojilerini sürekli takip ederek ülkemizin kültürüne göre doğru şekilde adapte ederiz. Size özel tasarladığımız uygulama ve araçlarımızın tüm teknik işlerini üstleniriz. Ürünlerimizin düzenli bakımını yaparak güncel tutarız ve işinizi büyütmek için her adımda yanınızda oluruz.

Raporlama neleri kapsar?

Raporlama hizmetimiz, ücretli paketlerde bulunur. Sektör analizlerinin yanı sıra sizin için hazırladığımız mobil uygulama ve web aracınızda müşterilerinizin davranışlarını analiz ederek, detaylı analiz raporları oluştururuz.

© 2021 Tetawood. Tüm hakları saklıdır.